توجه بیشتر به توانمندی بانوان یزدی

نماینده مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی : بانوان یزدی در عرصه های مختلف نشان دادند که شایسته توجه بیشتر دولتمردان به توانمندیهای آنان است
سید ابوالفضل موسوی بیوکی در جلسه شورای اداری شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ که با حضور « ابتکار » معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده و جمعی از مدیران ارشد استان در محل استانداری یزد برگزار شد بیان داشت : بانوان یزدی در عرصه های مختلف توانمندی خود را به اثبات رسانده اند و شایسته توجه بیشتر دولتمردان به این قشر از جامعه هستند.
موسوی بیوکی با بررسی آماری سهم بانوان در سند ارتقاء زنان و بانوان و خانواده یزد در حوزه های مختلف نقش این بخش از جمعیت استان را تاثیر گذار در اکثریت حوزه ها و فعالیت های آنان را  مثبت ارزیابی نمود.
عضو مجمع نمایندگان استان ۲۶ سال صدر نشینی یزدیها را در میزان پذیرفته شدگان کنکور سراسری در کشور را نشان دهنده مدیریت خانه توسط بانوان یزدی دانست و نقشی که در این زمینه ایفا می کنند قابل توجه دانست.
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی قابلیتهای بانوان یزدی توجه بیشتر مسئولان امر در ابعاد مختلف از جمله ، سلامت ، آموزش، اشتغال را خواستار شد .
نماینده مردم شریف یزد و اشکذر شاخص بانوان در میزان با سوادی و همچنین حضور در دانشگاههای کشور را بالاتر از آقایان دانست و این شاخصهای مثبت را بخشی از توانمندیهای زنان یزدی بر شمرد .

وی در خاتمه عنوان نمود : اگر  مدیریت خانه را به عنوان شغل در نظر بگیریم و بانوان بتوانند از مزیت‌های شغلی و بیمه در این حوزه استفاده کنند بسیاری از مشکلات و آمار بیکاری رفع می‌شود.

همچنین ببینید

بررسی واگذاری بنادر به بخش خصوصی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

بررسی واگذاری بنادر به بخش خصوصی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

نایب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی سرمایه‌گذاری در بنادر و خطوط ریلی کشور …