اقتصاد بدون وابستگی به نفت

نماینده مردم شریف یزد و اشکذر : کشور در مسیری قرار گرفته است که باید بتوانیم اقتصاد بدون وابستگی به نفت را در کشور نهادینه کنیم .
سید ابوالفضل موسوی بیوکی در جلسه شورای اداری شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ که در محل استانداری یزد برگزار شد بیان داشت : کشور در مسیری قرار گرفته است که با توجه به اینکه پایین ترین سطح فروش نفت را در این روزها تجربه می کنیم باید بتوانیم اقتصاد بدون وابستگی به نفت را در کشور نهادینه کنیم
موسوی بیوکی با اشاره به هفته دفاع مقدس امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران را به برکت خون شهیدان این مرز و بوم دانست و زنده نگه داشتن یاد و خاطره این دلاورمردیها را سرمایه ای معنوی برای همه قشرهای مردم دانست .
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به مساله کسری بودجه در سال جاری توجه بیشتر به راهبرد اقتصاد مقاومتی و از جمله راهکارهای موفقیت در اقتصاد مقاومتی را تکیه بر توان داخلی و رفتن به سمت اقتصاد بدون نفت بر شمرد .
عضو مجمع نمایندگان استان یزد استفاده از تجربیات ۴۰ ساله انقلاب ، وحدت و یکپارچگی مردم ایران و گام برداشتن به سمت اقتصاد چند محصولی به جای تک محصولی نفت را از مهمترین عواملی دانست که این روزها دشمنان کشور را دچار سردرگمی و یاس نموده است و این نشان دهنده اقتدار نظام جمهوری اسلامی در منطقه و در سطح بین المللی است .

همچنین ببینید

بررسی واگذاری بنادر به بخش خصوصی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

بررسی واگذاری بنادر به بخش خصوصی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

نایب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی سرمایه‌گذاری در بنادر و خطوط ریلی کشور …