نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی:

سایپا در افزایش تولید موفق عمل کرد

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: سایپا در زمینه افزایش تولید موفق عمل کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سیدابوالفضل موسوی بیوکی، سایپا را یکی از الگوهای موفق در عرصه تولید دانست و افزود: این خودروساز با کاهش میزان وابستگی خود به منابع خارجی و اتکا به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های درونی، توانست تولید محصولات خود را در چند ماه اخیر افزایش دهد.

وی گفت: برای ارتقای تولید می‌توان از تجربه مدیران سایپا در سایر شرکت‌ها استفاده کرد.

نماینده مردم یزد در مجلس ادامه داد: باید در صنعت خودرو و قطعه‌سازی، برنامه‌ریزی‌های جدیدی برای رونق‌بخشی به تولید در دستورکار قرار گرفته و تجربه موفق شرکت‌هایی مانند سایپا مورد توجه قرار گیرد.

موسوی بیوکی با بیان این‌که صنعت خودرو باید در سال رونق تولید، بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرد، افزود: هرچند در حال حاضر، کشور در شرایط سخت تحریم‌ها و جنگ اقتصادی به‌سر می‌برد و کار برای تولیدکنندگان و صنعت‌گران داخلی بسیار سخت و پرچالش شده، اما با تکیه بر یک مدیریت اصولی و همگن می‌توان تولیدات داخلی را به‌ویژه در صنعت خودرو افزایش داد.

وی ادامه داد: باید برای قطع وابستگی به خارج از کشور و تکیه بر ظرفیت‌ها و امکانات داخلی، بیش از قبل تلاش کنیم.

موسوی بیوکی بر ضرورت حفظ جریان تولید در تمامی شرایط تأکید کرد و گفت: ما باید در تمامی بخش‌های اقتصادی متکی به خود باشیم و با استفاده از توان داخلی با بهره‌گیری از شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش تولید و ایجاد زمینه ورود جوانانی که انگیزه و توان ایجاد تغییر و تحول در این حوزه را دارند در این راه قدم برداریم.

همچنین ببینید

حضور پر رنگ جوانان در حوزه گردشگری

نماینده مردم شریف یزد واشکذر در مجلس شورای اسلامی : در حوزه گردشگری باید کاری …