نماينده مردم يزد در مجلس شوراي اسلامي:

ترامپ تاجر است/ هیچ تاجری اهل جنگ نیست

موسوی بیوکی با تاکید بر اینکه ترامپ یک تاجر است و هیچ تاجری اهل جنگ نیست، گفت: تجربه نشان داده است که جمهوری اسلامی ایران در جنگ ها موفق تر عمل کرده است.

«سید ابوالفضل موسوی بیوکی» در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان با اشاره به ساقط شدن پهپاد آمریکایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مبدأ پهپاد آمریکایی کشور امارات بود که قطعا باید وزارت خارجه در این زمینه ورود پیدا می کرد و کاردار این کشور را احضار می کرد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این اتفاق ها نشان داد که اگر ما می گوییم فروش نفت مان اگر به صفر برسد تنگه هرمز بسته می شود به مفهوم بستن فیزیکی تنگه هرمز نیست ،یعنی اتفاقاتی در جهان می افتد که عملا فروش نفت صفر می شود.

وی در مورد آینده رابطه ایران و آمریکا با توجه به اتفاقات افتاده در چندماه گذشته گفت: آمریکا خیلی حول است و عجله دارد،فکر هم نمی کرد به این زودی حول شود که برگردد ولی دیدیم که برگشت.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ترامپ تاجر است و هیچ تاجری جنگ نمی کند و در جنگ آمریکا پیروز جنگ نیست چراکه تجربه نشان داده است که جمهوری اسلامی ایران در جنگ ها موفق تر است.

وی تاکید کرد: در داخل خود آمریکا موجی راه افتاده است که چرا رژیم اشغالگر قدس از خون آمریکایی و پول عراق استفاده می کند،این مسئله در داخل آمریکا سروصدا به پا کرده است و باید اجازه دهیم که دولتمردان آمریکایی سرعقل بیایند./

همچنین ببینید

بررسی واگذاری بنادر به بخش خصوصی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

بررسی واگذاری بنادر به بخش خصوصی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

نایب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی سرمایه‌گذاری در بنادر و خطوط ریلی کشور …